ADRES
Siteler Ankara
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cmt: 09.00 - 18.00

Starwood Suntalam

    Starwood  Suntalam

Yonga Levha ( Sunta ) Nedir?

Odun hammaddesinin, yongalama makineleride küçük parçalara bölünüp, kurutma fırınında belli bir nem oranına indirilip, eleme işleminden sonra, tutkal, sertleştirici madde ve hidrofobik özelliğini sağlayan maddelerinin karıştırılıp sıcaklık ve basınç altında belirli bir sürede preslenmesi sonucunda ortaya çıkan mamuldür. Sunta şeklinde de sözedilmektedir.

 

DEKORLARIMIZ TASARIMLARINIZ DA HAYAT BULMAYI BEKLİYOR…      

 Mobilyalar artık sadece yemek-oturmak-yatmak faaliyetlerinin gerçekleştirildiği eşyalar değil, insanların hayata bakış açısını, tercihlerini, zevklerini gösteren birer araç haline gelmiştir. Teknolojinin olanakları ile iletişim hız kazanırken, dünyanın diğer ucundaki gelişmelerden bile anında haberdar olabilmekteyiz. Bu, sektörümüzü de olumlu yönde etkilemiştir. Avrupa ve Amerika’da ortaya çıkan bütün yeni yapı malzemelerinden, teknolojilerden ve tasarım dünyasındaki yeniliklerden anında haberdar olabiliyoruz.

Mobilya dünyasındaki tüm yenilikleri ve modayı, toplumumuzun kültürel değerleri ile birleştirip, ihtiyaçlarına cevap verebilecek mobilyalar haline getirebilmek ise siz tasarımcıların ve imalatçıların işidir. Bu anlamda biz de son iki yıldır dekor seçimlerimizi, düzenlediğimiz MOBİLYA MODASI organizasyonları ile bu işi tasarlayan ve imal eden sizler ile birlikte gerçekleştirmekteyiz.  Kâğıt firmalarının tasarımcıları ile birlikte dünyada moda olan dekorları, ülkemizde tercih edilen dekorlar ile harmanlayarak sizlerin beğenisine sunup, tercih ettiğiniz dekorları kartelâmıza eklemekteyiz.  Sizlerin seçimleri ile artık kartelâmız daha da zengin. Saygılarımızla.